Forum Nasza Szkapa Strona Główna Nasza Szkapa
forum ło qniach

odwiedź naszą stronę:

www.naszaszkapa.pl

Nie pytaj, co Szkapa może dać Tobie. Zapytaj, co Ty możesz dać Szkapie?

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powożenie - reaktywacja.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nasza Szkapa Strona Główna -> O koniach na poważnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aluta
rumak
rumak

PostWysłany: Nie. 24 Sie. 2008, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bush jesteś niemozliwa Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Zagadaj na GG
T.B.
koniuszy

PostWysłany: Nie. 24 Sie. 2008, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

busch napisał:
Może przeczytaj jeszcze raz pierwszy mój post: ... ... czy ta uprząż jest wyprodukowana z materiału bardziej podobnego właściwościami do plastikowej reklamówki z selgrosu, czy też gore-texu sportowców z Pekinu 2008.

Może przeczytaj jeszcze raz moją odpowiedź na ten Twój pierwszy post. Nie ma znaczenia z czego wyprodukowana jest ta uprząż, tak jak prawie żadnego znaczenia nie ma (w granicach zdrowego rozsądku, a nie wydziwiania) z czego wyprodukowany jest kantar i jak żadnego znaczenia nie ma z czego wyprodukowane są np. pasy pociągowe. Jeśli coś ma znaczenie, to materiał z jakiego wykonane są elementy stykające się z koniem pod większym obciążeniem, jak np. napierśnik. Spytaj z czego jest zrobiona ta podkładka na napierśniku. Ja Ci wtedy odpowiem, że nie wiem ale wymyślili to mądrzy ludzie.

Nie ufam ludziom, którzy zajeżdżają konie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bleid23
źrebak
źrebak

PostWysłany: Pią. 21 Sie. 2009, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Pewnie mnie skrytykujecie ale moje zdanie podkreślam moje jest następujące Mad ta uprząż jest okropna Crying or Very sad jak tek koniki wyglądają w niej . Ok jest lekka i poręczna ale z tych koni robi się (nie wiem jak to nawet nazwać )choinki to mi tylko przyszło na myśl . Niema jak tradycyjne chomonto . A co do wagi to w dzisiejszych czasach to nie problem oczywiście nie będzie ważyło 2kg ale znowu nie przesadzajmy . Ja mam 2 letnia klacz i zrobiliśmy z tata tak lekkie pasy i silne że szok . I w takim czymś to koń wygląda Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
konik13
podjezdek
podjezdek

PostWysłany: Pią. 21 Sie. 2009, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bleid23 napisał:
Ja mam 2 letnia klacz i zrobiliśmy z tata tak lekkie pasy i silne że szok . I w takim czymś to koń wygląda Wink .

Dwu letnia klacz w zaprzęgu?? Rolling Eyes
kulciakoniara
roczniak
roczniak

PostWysłany: Sob. 22 Sie. 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yy... Nie Za Wcześnie Na Zaprzęg.? z tego co wiem to koń powienien mieć minimum 3 lata zeby chodzic pod siodłem lub w zaprzegu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Zagadaj na GG
bleid23
źrebak
źrebak

PostWysłany: Sob. 22 Sie. 2009, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok to prawda koń powinien mieć 3 lata ale ona jest tylko przyuczana tak naprawdę to wszystko robi starsza klacz ma ok 5 lat i jest bardzo silna tak więc młodej nic się niestanie jak sobie pobiega i po dowodzi przy starszej opiekunce Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panna Immortal
podjezdek
podjezdek

PostWysłany: Pon. 01 Mar. 2010, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do pod siodłem,tak faktycznie powinno by, ale niestety często spotykam się z duzo młodszymi konikami pracujacymi pod siodłem... Sad
dwulatek
dwulatek

PostWysłany: Sro. 03 Mar. 2010, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam szanowne tow Heja! Heja! moim zdaniem szory są super najw ze sa lekkie jak zakładam normalne to mało sie nie złamie Sad gdyby byly w kolorze ...nie czerwonym to moze kon nie wygladalby jak choinka ale mi sie podoba. my mamy skorzane szory i tez konia obtarły bo były zle zalozone.jesli wszystko dobrze lezy i kon nie chodzi w tym caly dzien to co ma go poobcierac Confused chcialabym miec takie Wink a powozenie jest fajne jesli sie pamieta o long wehicle Laughing Laughing Laughing a nie jak w siodle na ogonie koniec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nasza Szkapa Strona Główna -> O koniach na poważnie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: