Forum Nasza Szkapa Strona Główna Nasza Szkapa
forum ło qniach

odwiedź naszą stronę:

www.naszaszkapa.pl

Nie pytaj, co Szkapa może dać Tobie. Zapytaj, co Ty możesz dać Szkapie?

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem po kryciu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nasza Szkapa Strona Główna -> O koniach na poważnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Burbona
źrebak
źrebak

PostWysłany: Pon. 05 Lip. 2010, 15:02    Temat postu: Problem po kryciu Odpowiedz z cytatem

Niedawno zawiozłam moja 9 letnią kobyłę do krycia. Dzisiaj została pokryta 4 raz i pół godziny po kryciu stało się z nią coś dziwnego. Nie chce jeść, niewiele się rusza, ciężko oddycha, ma sztywny chód i jest bardzo osowiała. Nie wiem co robić, jestem załamana Czekam na weterynarza, ale przyjedzie dopiero po 18, w tym czasie mamy obserwować kobyłę czy jej stan się nie pogarsza. Cz może ktoś z Was spotkał się już z podobnym przypadkiem?? Była bym wdzięczna za rady, bo już po prostu wariuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klaudusia1015
podjezdek
podjezdek

PostWysłany: Pon. 05 Lip. 2010, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może zbieg okoliczności??? hm... za 4 razem to nie co za szybko
moja jest w 2/3 mies no i ma nie co mniejszy apetyt i jest bardziej przymulona ale zapytaj sie mamy jak to było na początku jak była w ciąży
jednak nie wydaje mi się żeby brak apetytu był związany z kryciem od jak dawna on trwa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Zagadaj na GG
Szalona
rumak
rumak

PostWysłany: Pon. 05 Lip. 2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś zapalenie dróg rodnych czy coś w tym stylu?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nasza Szkapa Strona Główna -> O koniach na poważnie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: