Forum Nasza Szkapa Strona Główna Nasza Szkapa
forum ło qniach

odwiedź naszą stronę:

www.naszaszkapa.pl

Nie pytaj, co Szkapa może dać Tobie. Zapytaj, co Ty możesz dać Szkapie?

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam dobrego domu dla ulubienicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nasza Szkapa Strona Główna -> Pomóż koniom
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Megane
koń profesor
koń profesor

PostWysłany: Sro. 12 Lis. 2008, 18:53    Temat postu: Szukam dobrego domu dla ulubienicy Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
U nas w stajni jest klaczka xx z bardzo dobrym pochodzeniem, dała kilka bardzo urodziwych źrebiąt, biegających na Służewcu.
Klaczka jest kochana, cudowna, milusia, spokojna... jest moją ulubienicą, dlatego też chciałabym, aby kupił ją ktoś, kto z końmi potrafi się obchodzić i ją pokocha, a nie będzie korzystał jak z roweru. Sad

Ostatnio interesowali się nią ludzie, którzy niewłaściwie obchodza się z końmi, boję się, że w końcu ją kupią a wtedy serducho mi pęknie. Crying or Very sad
Właścicielka klaczy jest za granicą i raczej już nie wróci, tak więc nie opłaca jej się utrzymywać koni w Polsce (ma ich z 7)

Wiem, że takich ogłoszeń jak moje jest mnóstwo, ale jak nie spróbuję, to będę miała wyrzuty sumienia, że nic w tym kierunku nie zrobiłam.

Sama mam dwa konie, więc nie stać mnie na utrzymanie kolejnego a chętnie bym ją kupiła Sad
Klaczka ma 164 wzrosu, jest bardzo szlachetnej budowy, jest ciemnogniada, ma 11 lat, jest bardzo delikatna, zdrowa... Nadaje się też dla dzieci, mimo tego, że jest folblutką.
Jest szybka, chętnie skacze (na razie ćwiczymy niewielkie przeszkódki, nie sprawdzałam ile może najwyżej, bo nie jest do tego stopnia przygotowana, aby ją takiej próbie poddać, po prostu nie mam na to czasu)

Więcej info prześlę na PW.
Pozdrawiam Was serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Zagadaj na GG WP Kontakt
konik13
podjezdek
podjezdek

PostWysłany: Sro. 12 Lis. 2008, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiesz mniej więcej jaka jest cena klaczki??
Megane
koń profesor
koń profesor

PostWysłany: Czw. 13 Lis. 2008, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wysłałam PW Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Zagadaj na GG WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nasza Szkapa Strona Główna -> Pomóż koniom Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: