Forum Nasza Szkapa Strona Główna Nasza Szkapa
forum ło qniach

odwiedź naszą stronę:

www.naszaszkapa.pl

Nie pytaj, co Szkapa może dać Tobie. Zapytaj, co Ty możesz dać Szkapie?

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studium Hodowca Koni
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nasza Szkapa Strona Główna -> O koniach na poważnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
evaQniK
dwulatek
dwulatek

PostWysłany: Wto. 25 Maj. 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niee... nie ma żadnego egzaminu nic mi nie wiadomo. No egzaminy to są na koniec szkoły. Tyle co tam wyczytałam to przyjmują na podstawie ocen ewentualnie jakaś rozmowa kwalifikacyjna jakby było za dużo chętnych. Ja jestem z Grudziądza. Trochę lipnie będę miała za dojazdami no ale może coś wymyślę. Kiedy składasz papiery? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
evaQniK
dwulatek
dwulatek

PostWysłany: Wto. 25 Maj. 2010, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LADNA - to co tam jest napisane o egzaminach zewnętrznych to chodzi o te na koniec nauki co będą potwierdzać kwalifikacje do uzyskania tytułu technika i to jest info , że one się odbywają u nich , tam na miejscu.
Powrót do góry
ladna8989
źrebak
źrebak

PostWysłany: Wto. 25 Maj. 2010, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaa Smile to chyba, że tak Smile
no ja też lipę z dojazdami będę mieć. Prawko trza robić, to wtedy będzie lepiej Smile
A nie wiem jeszcze kiedy dokładnie będę składać. A orientujesz się kiedy tam rok szkolny się zaczyna? Bo z tego co mi się kojarzy to w tych policealnych to chyba w październiku? Chyba, że jestem w błędzie.
Powrót do góry
evaQniK
dwulatek
dwulatek

PostWysłany: Wto. 25 Maj. 2010, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no trzeba by było zrobić prawko to by było bez problemu:) ja póki co to szukam pracy to może bym zdążyła zrobić jakoś na początku przed jesienią;/ wydaje mi się że od września normalnie skoro podania do 20sierpnia a ogłoszenie o przyjęciu do 30sierpnia. W sumie to i tak się zbieram żeby tam zadzwonić i się dopytać o szczegóły bo jak byłam to akurat schody malowali w szkole i nie mogłam wejść do sekretariatu;/.
To ty skończyłaś teraz liceum,tak?I masz swoje koniki?(wyczytałam przy jakimś poście;) )
Powrót do góry
ladna8989
źrebak
źrebak

PostWysłany: Sro. 26 Maj. 2010, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie dobrze by było gdyby można było im podanie przesłać faksem, albo pocztą, bo szczerze to za bardzo nie mam czasu, żeby jechać specjalnie po to, żeby zawieźć podanie.
Zasięgnęłam opinii dziewczyny, która się tam uczy, ale nie na studium tylko w technikum i mówi, że jest suuuuuuuuuuuuuuuuper Very Happy
Ja skończyłam technikum rolnicze i mam swoje koniki Smile
Powrót do góry
evaQniK
dwulatek
dwulatek

PostWysłany: Sro. 26 Maj. 2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co chyba nie bardzo bo przy składaniu podania trzeba złożyć zdjęcia i oryginał świadectwa. no to super to pewnie się spotkamy:) łe to ty masz praktykę na co dzień to ci tam dużo potrzebne nie będzie jeszcze po rolniku to tym bardziej:)
Powrót do góry
T.B.
koniuszy

PostWysłany: Pią. 04 Cze. 2010, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatne pogaduszki - umawianie się itp. - proszę przenieść na PW, Gadu-Gadu lub cokolwiek innego do tego przeznaczonego.

Nie ufam ludziom, którzy zajeżdżają konie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Olcia24112
źrebak
źrebak

PostWysłany: Pią. 11 Cze. 2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może orientuje sie ktoś czy nie ma studium hodowli koni na podkarpaciu lub w małopolsce??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Zagadaj na GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nasza Szkapa Strona Główna -> O koniach na poważnie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: